Psycholog, ubiegająca się o certyfikat psychoterapeuty, w trakcie akredytowanego szkolenia w Katowickim Instytucie Psychoterapii. Absolwentka psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Pracuje w MOPS w Kędzierzynie Koźlu, współpracuje z Centrum Psychoterapii w Krakowie oraz prowadzi gabinet prywatny w Kędzierzynie-Koźlu. Udziela pomocy psychologicznej stacjonarnie i online w zaburzeniach nerwicowych, depresyjnych, zaburzeniach osobowości oraz w sferze psychosomatyki; pracuje grupowo, indywidualnie (dorośli, młodzież) i z parami.

Integruje w swej pracy podejście psychodynamiczne, egzystencjalno-humanistyczne i systemowe, włączając zainteresowania i szkolenia z terapii schematów, ustawień rodzinnych, totalnej biologii, pracy z ciałem wg Lowena oraz rozwoju osobistego i duchowego. Autorka warsztatów „Poród bez lęku”. Odbyła terapię własną w nurcie psychodynamicznym oraz metodą psychodramy. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, swoją pracę poddaje superwizji.

Istnieje możliwość uzyskania zaświadczeń o stanie zdrowia, dla celów świadczeń rehabilitacyjnych, rentowych, czy orzeczeń o niepełnosprawności.