W 2013r. uzyskałem dyplom lekarza na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Swe umiejętności szlifowałem pracując na oddziałach psychiatrycznych i izbach przyjęć szpitali w Kościanie (2014-2018) oraz Opolu (od 2018). Uprawnienia specjalisty psychiatrii zdobyłem w marcu 2020r.

W pracy staram się być elastyczny – dopasować się do Państwa potrzeb – i jednocześnie leczyć zgodnie z aktualnymi wytycznymi. Preferuję proste modele leczenia – rzadko zalecam wielolekowe schematy terapii – choć bywa, że są one niezbędne. Pierwsza wizyta jest najczęściej dłuższa niż kolejne i ma na celu poznanie się i wspólne wypracowanie planu leczenia.

Na spotkania w poradni głównie przychodzą do mnie pacjenci z zaburzeniami lękowymi (nerwicami), depresją, doświadczający kryzysu życiowego, z bezsennością, schizofrenią i innymi psychozami, chorobą dwubiegunową, otępieniem, niepełnosprawnością intelektualną, z uzależnieniami.
Wizyty domowe można umawiać poza godzinami przyjmowania w poradni, głównie pomagam w ten sposób osobom ze schorzeniami utrudniającymi wychodzenie z domu.

Istnieje możliwość uzyskania zaświadczeń o stanie zdrowia, dla celów świadczeń rehabilitacyjnych, rentowych, czy orzeczeń o niepełnosprawności.